Víly a skřítci - vyhlášení

15.04.2022

Velikonoce už jsou tady! Kromě vajíček, slepiček, mrskání a polívání vodou máme zbrusu novou jarní kolekci, která byla inspirována vílami a skřítky našich magických lesů. Jste taky tak nadšený jako my? 

V rámci tohoto článku si představíme všechny kousky, které byly do soutěže poslány. Zasloužili se o ně všeho všudy jen tři autorky. No opravdu! A ačkoliv se na pulty dostalo věcí nepočítaně, jsou i některé drobnosti, které se tam nedostaly. Zde naleznete úplný seznam těchto věcí.

Nejčerstvější autorka a začátečnice našeho spolku, slečna Annya Liddle, se může nyní pochlubit prvním kouskem na Příčné ulici. Do naší kolekce víl a skřítků zaposlala tyto květinové rukávky a nohavice jak na dámy, tak na pány.

Slečna Christina Elizabeth Stark se evidentně nudí, jelikož do soutěže poslala hned 14 kusů. Vytvořila hned dvoje šaty, jeden mužský háv, sukně, dvě čelenky, několik křídel, klobouk a dokonce i kamarádku vílu Zuběnku, která vedle postavy čeká na naše zkažené zoubky.

Třetí a poslední autorkou se stala návrhářka mimo spolek, krotitelka hadů a šedá eminence našeho navrhování - madam Veronica Narcissa Williamsová. Madam Veru se také vrhla do křídel a to vílích a můřích, zaposlala speciální elfí ouška, růžové zdobení na obličej a top s brýlemi víly žhářky.

A jelikož teď nově jakožto autoři své kousky i dostáváme, již den před otevřením butiku se promenádovaly dámy ve svých ohozech a prozrazovaly hradu co je asi tak čeká. Některé nadšeně střídali outfity jak ponožky a téměř každým průchodem Síní na sobě měli něco jiného.

Nádhera, že? Je vidět, že to ve spolku ještě stále žije a návrhu rozhodně nejsme prosti. Co se ale reálně objevilo na PU zjistíte až v sekci Novinky návrhářského světa

© 2022 Móda letem světem z per mladých návrhářů
Spolek U Růžové chryzantémy

Předsedkyně: Isabell Tenebris 
Správce webu: Christina Elizabeth Stark
Korektor článků: Maraike Auri Nordahl
 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!