Velikonoční pozdvižení na PU

18.04.2022
Kdo navštívil v minulých dnech butik na Příčné ulici, moc dobře ví, že to opravdu bylo pozdvižení. Butik se otevřel již na Velký Pátek a většina hradních obyvatel obětovala těžce vymazlené srpečky na alespoň jeden nový předmět. V butiku se totiž objevily jen zbrusu nové neokoukané kusy. No fakt! Staré známé kousky s Velikonoční tématikou se objevily v pondělí v Ušákově doupěti, v butiku byl ale magický mix oblečení, které naši obyvatelé ještě neviděli.

Nevíme zda to bylo tím, že hrad podobnou smršť nového oblečení dlouho nezažil (naposledy bylo pár nových kusů na Vánoce), nebo tím, že obyvatelé měli naštřeno dost peněz a už vážně nevěděli co s tím… Rozhodně tyto Velikonoční dny ale můžeme nazvat kouzelnickou nákupní horečkou. Po hradě se rozthl pytel s tolika nádhernými novými modely, že jsme my, autoři těchto kusů, nestíhali pyšně okukovat. A jak sama jedna nejmenovaná autorka řekla: “A mrkni na Annyu, actually kombinace našich věcí vypadá dobře! :D”, opravdu kombinace těchto nových věcí mezi sebou a s hradními a NiT kusy vypadá fakt dost dobře! Ty nejzajímavější vám přinášíme ve formě tohoto článku.

Kdo nestihl butik naskladněn, prozradíme vám, že se zde nacházela celá vílí kolekce od slečny Annyi, Christiny a madam Veroniky. Z této vílí kolekce se objevilo vše kromě elfích uší od madam Ver, listové sukně, světluščiných šatů (tyto dvě věci již byly na pultech na svatého Patrika) a barevných kombinací vílích křídel od slečny Christi (respektive jen ty kolejní barvy, ty růžové na pultech byly). Dále se zde objevily růžové šaty a klobouk, které vytvářela slečna Christina ku příležitosti založení Chryzantémy na Valentýna, kousky, které vytvářela mimo soutěže (pláště učenců, krystalické šatky a šatky rovnodennosti) a nakonec také jedny šaty už z kolekce ohrožených druhů. Tato soutěž sice ještě probíhá, jedny šaty se ale zvládly propašovat už na pulty teď. Všechny tyto zmíněné kusy naleznete buď ve vyhlášení vílí soutěže, nebo konkrétně v profilu autorky. Dohromady se na pultech objevilo 25 nových kusů (bez pánských verzí), z toho celých 18 od slečny Christiny. Teď už ale ke konkrétním modelům!

Většinou si představíme víly lesní, do zelených odstínů.. Těch ale po hradě zase tolik nelítalo. Na pultech byly zelené jen jedny šaty a většina obyvatel zkoušela spíše kombinace jiných barev. Alespoň pár jsme jich ale zahlédli:
Dokonce i jednu světluškovou vílu na koštěti! :))
Většina obyvatel se ale ladila do růžových a červených odstínů, takže velkou parádu udělala naše dodatečná Valentýnská kolekce s Chryzantémou a jiné květinkové šaty už v majetku obyvatel.
Kromě zelených a růžových víl se objevil vždy jeden exemplář od netradičních barevných kombinací - o to větší radost jsme měli, že jsme je zachytili.
Kromě víl se objevovali na hradě také motýlci a můry, tyto dámy tedy bez problémů zapadaly mezi ostatní a vytvořily s novými šatky či křídly opět zajímavé a neotřelé modely.
Dokonce se nám vymódily i dvě dušice! Jen se podívejte jak jim to slušelo. Jak barevní! (skoro)

Nebylo ale třeba utrácet za všechno možné, našli se i tací, kteří si vzali jen jednu dvě věci a nenápadně tak oživili svůj běžný outfit. 

Na závěr tu máme ještě ukázku mimo víly, motýlky a můry - tito obyvatelé našli zájem v pláštích učence a mezi rozkošným vílím pozdvižením se soustředili spíše na vědeckou činnost kouzelnického světa.
Děkujeme! Není co více dodat, jsme rádi, že se vám kolekce víl a obecně nové oblečky na Příčné tak líbily. Budeme se těšit na vaši přízeň i v další kolekci, která by se měla zaměřit na vícero ohrožených tvorečků, soutěž aktuálně probíhá a to až do konce května.
© 2022 Móda letem světem z per mladých návrhářů
Spolek U Růžové chryzantémy

Předsedkyně: Isabell Tenebris 
Správce webu: Christina Elizabeth Stark
Korektor článků: Maraike Auri Nordahl
 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!